Witamy w Dorplant !

Szkoła Dorplant powstała, gdy po kilkunastu latach samodzielnych doświadczeń w szkoleniu psów postanowiliśmy otworzyć wspólny ośrodek treningowy. Dzielimy się naszym wieloletnim doświadczeniem instruktorskim i zawodniczym z  właścicielami psów – zarówno z tymi, którzy marzą po prostu o dobrze wychowanym psie rodzinnym, jak i tymi którzy   chcą czegoś więcej np. zdobywać dalej wiedzę na temat psów, doskonalić psie umiejętności lub  spróbować swoich sił w psim  sporcie. Na naszych kursach uczymy jak nawiązywać tę specyficzną więź z psem , więź na całe życie. Uczymy jak mądrze kochać psa, odpowiedzialną miłością, tak żeby psu z nami i nam z psem było dobrze.

Zespół Dorplant to  zawodnicy sportów kynologicznych regularnie weryfikujący swe umiejętności szkoleniowe w zdrowej, sportowej rywalizacji na arenach krajowych i międzynarodowych. Wszystkich naszych instruktorów łączy zamiłowanie do posłuszeństwa – zarówno jako jednej z konkurencji IPO(obecnie IGP), jak i jako odrębnej dyscypliny, czyli zdobywającego w Polsce coraz szersze rzesze miłośników obedience. Zgłębiamy również tajniki sportu jakim jest ,  Mondioring odnosząc pierwsze, małe,  sukcesy w tej nowej dla nas dyscyplinie.

Cały czas rozwijamy się i inwestujemy  w naszą wiedzę, uczestnicząc w seminariach, treningach, kursach  z najlepszymi szkoleniowcami na świecie,  poznając najnowsze metody i trendy szkoleniowe. Do tej pory  mieliśmy okazję i zaszczyt trenować  i uczyć się od tak znakomitych szkoleniowców, jak Knut Fuchs, Mia i Jan Skogster, Marko Koskensalo, Michael Manhart, Edgar Scherkl, Peter  Scherk, Florian Knabl, dr Helmut Raiser, Martin  Pejsa, Dusan  Majtas, Jan Toth, Volker Bherenz, Vit  Glisnik, Jaro Vnencak, Gunther Diegel, Jiri Scucka, Agnieszka Boczula i Maria Kuncewicz.

Naszą pasją są psy.

Dorota  i  Sławek Kawka